Unutulmaz bir Avustralya macerasına hazır olun!


Avustralya
Dil Okulu

Avustralya, yaşam standartları yüksek, suç oranı çok düşük ve dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir. Özellikle son yıllarda, en çok tercih edilen ülkelerin başında Avustralya gelmektedir. 16 hafta ve üzeri eğitimlerde çalışma izni veriyor olması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Bu konuya dair detayları Work and Study Avustralya sayfamızda görebilirsiniz.

 

Avustralya Dil Okulu Lokasyonlarımız

Avustralya'da Konaklama

Tüm okullar şehir merkezinde bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Anadili İngilizce olan deneyimli eğitmenlerle teknolojiye uyumlu sınıflarda eğitim alırsınız. Okul Lokasyonları;

-Brisbane,

-Sydney,

-Melbourne,

-Adelaide,

-Perth.

Aile yanı konaklama: Düşük bütçeli bir konaklama alternatifidir. Aile yanı konaklama sadece kahvaltı veya kahvaltı + akşam yemeği şeklinde olabilmektedir. Aile yanında konaklama, aynı zamanda Avustralya kültürünü de yakından tanımak açısından güzel bir fırsattır. Size ayrılan bir oda bulunur ve evin diğer alanları ortak kullanıma açıktır.

Yurtta Konaklama: Farklı ülkelerden gelen katılımcıların bir arada kalabileceği bir konaklama türüdür. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Yurt konaklamalarına yemek dahil değildir. Ancak, çoğunlukla öğrencilerin ortak kullanabileceği mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik etme imkânı bulur.

Öğrenci Evi/Apartta Konaklama: Yurt konaklamalarına benzer, ancak daha ev tarzı bir konaklama imkânı sunar. Katlarda mutfak, oturma odası ve banyo gibi ortak kullanıma açık alanlar bulunmaktadır. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik yapabilir.

Merak Edilenler

Avustralya dil okullarında çalışma izni var mı?

16 hafta ve üzeri programlarda çalışma izni vardır.

 

Avustralya dil okulunda vizemi uzatabilir miyim?

Evet, uygun programlarla vizenizi 5 yıla kadar uzatabilirsiniz. 

 

Avustralya'da yaşam maliyetleri ne kadar?

Avustralya'da konaklama dahil masraflarınız 1500-1800 Avustralya Doları'dır.

 

Avustralya dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 4 aylık yarı yoğun İngilizce kursları 4500-5000 AUD'dur. Hafta tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.