Unutulmaz bir Çin Cumhuriyeti macerasına hazır olun!


Çin Cumhuriyeti
Dil Okulu

Dünyadaki her 5 kişiden birinin anadili olarak konuştuğu Çince, lehçeleriyle birlikte dünyada en çok konuşulan dildir. Buna bağlı olarak da Birleşmiş Milletler'in 6 resmi dilinden biridir. 

Çinde alacağınız dil eğitiminizi, genel Çince kursu, yoğunlaştırılmış kurs veya birebir dersler olarak planlayabilirsiniz. Bir taraftan Çince öğrenirken diğer taraftan da çeşitli aktiviteler sayesinde kültürünü yakından tanıyabilirsiniz.

Çin Cumhuriyeti Dil Okulu Lokasyonlarımız

Çin Cumhuriyeti'nde  Konaklama

Tüm okullar şehir merkezinde bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Anadili Çince olan deneyimli eğitmenlerle teknolojiye uyumlu sınıflarda eğitim alırsınız. Okul Lokasyonları;

-Pekin

Yurtta Konaklama: Farklı ülkelerden gelen katılımcıların bir arada kalabileceği bir konaklama türüdür. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Yurt konaklamalarına yemek dahil değildir. Ancak, çoğunlukla öğrencilerin ortak kullanabileceği mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle öğrendiği dili pratik etme imkânı bulur.

Merak Edilenler

Çin dil okullarında çalışma izni var mı?

Hayır, Çin'de dil eğitimi aldığınız sürede tam zamanlı çalışma izniniz olmaz ancak yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

 

Çin'de dil okuluna gitmek için vize gerekli mi?

Evet, Çin'de dil eğitimi alacak olan öğrenciler Çin Vizesi almak zorundadır.

 

Çin'de yaşam maliyetleri ne kadar?

Çin'de aylık yaşam masrafınız yaşadığınız şehrin büyüklüğüne göre değişir. Küçük şehirlerde €200 (1550 Çin Yuanı) büyük şehirlerde ise €500(3850 Çin Yuanı) olabilmektedir.

 

Çin dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 1 aylık genel Çin kursları ortalama 1250 Euro'dur. Kurs süresi tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.