Dil eğitiminde yerinde ve kalıcı öğrenme!


Yabancı dil eğitiminde
size özel çözümler
ve uzman danışmanlığı

Yurt dışı dil okulları konusunda avantajlı ve güvenilir danışmanlık için doğru adres Edumaster; yılların verdiği tecrübe ve deneyimle her zaman yanınızda. Detaylı bilgi ve merak ettikleriniz için bize sorun uzmanımız cevaplasın.

Programa dair tüm ayrıntılardan haberdar olmak için makalelerimize göz atabilir, ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Yurt Dışında Yabancı Dil Eğitimi Konusunda Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Talep Edebilirsiniz

Yurt Dışında Yabancı Dil Eğitimi

İstediğiniz yabancı dili yerinde ve o kültürü, yaşam tarzını tanıyarak öğrenmek istemez misiniz? Her an pratik yapabilme imkanıyla çok daha kısa sürelerde, etkin ve kalıcı olarak dilediğiniz yabancı dili ülkesinde öğrenebilir, farklı şehirlerde yaşayarak CV’nize kayda değer bir yurt dışı tecrübesi ekleyebilirsiniz! İngilizce dil eğitimi, Almanca dil eğitimi, Rusça dil eğitimi, İspanyolca dil eğitimi veya Fransızca dil eğitimi için anlaşmalı olduğumuz onlarca dil okulundan sizin için en uygun olanı Edumaster danışmanlarıyla birlikte seçip yepyeni bir tecrübe için başlangıç yapabilirsiniz!

Yurt Dışında Kimler Dil Eğitimi Alabilir?

18 yaşını doldurmuş herkes yurt dışında dil eğitimi alabilir. Öğrenmek istediğiniz dili henüz hiç bilmiyor olsanız dahi kendi seviyenize uygun sınıflarla her hafta başlayan kurslara kayıt yaptırabilirsiniz. 18 yaş altı gençler ise “Yaz Okulu” adı verilen farklı bir programla yurt dışı tecrübesi kazanabilir ve yabancı dil öğrenebilirler.

Dil Eğitimi Süresince Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi programlarında katılımcılara Aile Yanı ya da Yurt Tipi Konaklama olmak üzere 2 tip konaklama seçeneği sunulmaktadır. Bu seçenekler dışında eğer gideceğiniz şehirde akraba ya da bir tanıdığınız varsa orada konaklamanız da mümkün olmaktadır. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda bu seçenekler arasından sizler için uygun konaklama ayarlamalarının yapılması Edumaster danışmanlarınca sağlanacaktır.

Dil Eğitimi Hangi Alanlarda Olmaktadır?

Birçok ülkede anlaşmalı olduğumuz dil okulu ağımızla istediğiniz dili ihtiyacınız olan program kapsamında öğrenebilirsiniz. İngilizce üzerinden örneklendirecek olursak; Profesyonel iş İngilizcesi, Genel İngilizce, Yoğunlaştırılmış veya İleri İngilizce gibi farklı alanlarda yurt dışında eğitim alabilirsiniz.

Ne Kadar Süreyle Dil Eğitimi Alınabilir?

Yurt dışında dil eğitimi 2 ila 48 hafta arasında, katılımcının ihtiyaç ve bütçesi göz önünde bulundurularak organize edilir. Haftalık ders saatleri de yine katılımcının ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak ayarlanmaktadır ve haftalık 15 saatten başlayarak programın yoğunluğuna göre 40 saate kadar çıkabilmektedir.

Yurt Dışında Dil Eğitiminin Artıları Nedir?

Öğrenmek istediğiniz dili Türkiye’de bir kursa gitmek yerine yurt dışında bir dil okuluna giderek öğrenmek hem öğrenim sürenizi kısaltacak hem de burada mümkün olmayacak şekilde gündelik olarak pratik yapmanıza imkân sağlayacaktır. Öğrenmekte olduğunuz dili günlük etkin kullanımınız sayesinde kalıcı hale getirirken, bulunduğunuz ülkenin kültürünü de yakından tanıma imkânınız olacaktır. Dil eğitiminizin sonunda verilen sertifika da bir diğer artısı!

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.