Unutulmaz bir Dubai macerasına hazır olun!


Dubai
Dil Okulu

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi emirlikten biridir. Oldukça turistik bir bölge olan Dubai’de resmi dil olarak İngilizce ve Arapça konuşulmaktadır. Ancak nüfusun %90’Inı farklı ülkelerden gelen göçmenler oluşturduğu için günlük hayatta İngilizce konuşulur. Marketten alışveriş merkezine kadar sosyal hayatın içinde sürekli İngilizce açıklama ve yönergeler bulunur.

Son yıllarda, Türk öğrenciler için en çok tercih edilen İngilizce dil eğitimi lokasyonu haline gelmiştir. Bunun en önemli sebebi vize kolaylığı ve çalışma izni vermesidir. Çalışma izni detayları için Work and Study Dubai sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai Dil Okulu Lokasyonlarımız

Dubai'de Konaklama

Edumaster olarak English Studies Dubai(ES Dubai) ile iş birliği içindeyiz. ES Dil okulu, Dubai’nin kalbi dediğimiz marina bölgesinde gökdelende yer alan mükemmel bir konuma sahiptir! Okulun içerisinde kafeterya, kütüphane, bilgisayarlar, ücretsiz ve sınırsız wifi bulunmaktadır. Binada aynı zamanda market dahi bulunur.

Okuldaki bütün öğretmenler İngiliz, İrlandalı, Kanadalı ve Amerikalı’dır. Anadili İngilizce olan eğitmenlerden kusursuz bir eğitim alırsınız.

Başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm seviyeler, iş İngilizcesi, konuşma ve IELTS hazırlık kursları mevcuttur.

Konaklama ve okul arasında ücretsiz servis aracıyla ulaşım imkânı sağlanır.

Okul, öğrencilere vize sponsorluğu sağlamaktadır ve vize onay oranı %100! Herhangi bir konsolosluğa gitmenize gerek yoktur.

Dubai’de aile yanı konaklama seçeneği yoktur.

Öğrenciler için otel ve rezidans tipi konaklama seçeneği sunulur. Konaklama alternatifleri olarak  Staybridge Suites - Al Maktoum, Holiday Inn Hotel - Al Maktoum ve KSK Homes'dur. Otel konforunda bir konaklama veya ortak mutfak alanı olan konaklamaları tercih edebilirsiniz.

Merak Edilenler

Dubai dil okullarında çalışma izni var mı?

Es Dubai sponsorluğunda 8 hafta ve üzeri kayıtlarda çalışma izni vardır. Bu konuya dair detaylar için Work and Study Dubai sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Dubai'de vizemi uzatabilir miyim?

Kısa dönem kurslarda Dubai'den ayrılmadan 6 aya kadar vizenizi uzatabilirsiniz. Uzun dönem kurslarda ise 1 yıllık oturum ve çalışma izni verilir. İş teklifiyle bu süreye +2 yıl daha ekleyebilirsiniz.

 

Dubai'de yaşam maliyetleri ne kadar?

Konaklama dahil yaşam maliyetleri ortalama 800-1000 USD'dir.

 

Dubai dil okulu ücretleri ne kadar?

1 aylık kurs, konaklama, vize ücreti, sağlık sigortası, havaalanı karşılaması dahil 2.095 USD'dir. Kurs süresi tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.