Unutulmaz bir İngiltere macerasına hazır olun!


İngiltere
Dil Okulu

İngiltere, İngilizce dilinin anavatanıdır ve uluslararası öğrencilere İngilizce öğretme konusunda en köklü sistemlerden birine sahiptir. Katılımcıların araştırma yaparken önem verdikleri kriterler yüksek kalitede eğitim alma imkanıdır ve İngiltere’deki tüm okullar şüphesiz bu beklentiyi karşılayabilmektedir. Buradaki en önemli faktör, dil okullarının British Council tarafından denetleniyor olmasıdır. Size sunacağımız tüm dil okullarımız British Council onaylıdır.

 

İngiltere Dil Okulu Lokasyonlarımız

İngiltere'de Konaklama

Tüm okullar şehir merkezinde bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Anadili İngilizce olan deneyimli eğitmenlerle teknolojiye uyumlu sınıflarda eğitim alırsınız. Okul Lokasyonları;

-Londra,  

-Cambridge,  

-Liverpool,

-Manchester,  

-Oxford,  

-Bournemouth,   

-Brighton,   

-Bath,  

-Edinburgh,

-Torquay. 

Aile yanı konaklama: Düşük bütçeli bir konaklama alternatifidir. Aile yanı konaklama sadece kahvaltı veya kahvaltı + akşam yemeği şeklinde olabilmektedir. Aile yanında konaklama, aynı zamanda İngiliz kültürünü de yakından tanımak açısından güzel bir fırsattır. Size ayrılan bir oda bulunur ve evin diğer alanları ortak kullanıma açıktır.

Yurtta Konaklama: Farklı ülkelerden gelen katılımcıların bir arada kalabileceği bir konaklama türüdür. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Yurt konaklamalarına yemek dahil değildir. Ancak, çoğunlukla öğrencilerin ortak kullanabileceği mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik etme imkânı bulur.

Öğrenci Evi/Apartta Konaklama: Yurt konaklamalarına benzer, ancak daha ev tarzı bir konaklama imkânı sunar. Katlarda mutfak, oturma odası ve banyo gibi ortak kullanıma açık alanlar bulunmaktadır. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik yapabilir.

Merak Edilenler

İngiltere dil okullarında çalışma izni var mı?

Hayır, İngilizce dil eğitimi için İngiltere'ye gittiğinizde çalışma izniniz olmaz.

 

İngiltere dil okulunda vizemi uzatabilir miyim?

Aynı türde vize uzatma yapılamaz, ancak akademik vizeye geçiş yapabilirsiniz. Lisans veya yüksek lisans gibi programlara kayıt olmanız gerekir. 

 

İngiltere'de yaşam maliyetleri ne kadar?

İngiltere'de aylık yaşam masrafınız ortalama 800-1200 Pound'dur.

 

İngiltere dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 3 aylık genel İngilizce kursları 2000-2500 Pound'dur. Hafta tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.