Unutulmaz bir İspanya macerasına hazır olun!


İspanya
Dil Okulu

Günümüzde dünyada 470 milyon ila 500 milyon kişinin İspanyolca konuştuğu tahmin edilmektedir ve İspanya, İspanyolcanın en iyi ve saf konuşulduğu ülkedir.

İspanya’da alacağınız dil eğitiminizi, genel İspanyolca kursu, yoğunlaştırılmış kurs, özel derslerle desteklenmiş kurslar, birebir dersler veya sınava hazırlık olarak planlayabilirsiniz. Bir taraftan İspanyolca öğrenirken diğer taraftan İspanyol kültürünü yakından tanıyarak kültürel aktivitelere katılabilirsiniz. 

İspanya Dil Okulu Lokasyonlarımız

İspanya'da  Konaklama

Tüm okullar şehir merkezinde bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Anadili İspanyolca olan deneyimli eğitmenlerle teknolojiye uyumlu sınıflarda eğitim alırsınız. Okul Lokasyonları;

-Barselona

-Malaga

 

Ek olarak; İspanyolca dil eğitiminizi, Küba/Havana'da da planlayabilirsiniz.

Aile yanı konaklama: Düşük bütçeli bir konaklama alternatifidir. Aile yanı konaklama sadece kahvaltı veya kahvaltı + akşam yemeği şeklinde olabilmektedir. Aile yanında konaklama, aynı zamanda İspanyol kültürünü de yakından tanımak açısından güzel bir fırsattır. Size ayrılan bir oda bulunur ve evin diğer alanları ortak kullanıma açıktır.

Yurtta Konaklama: Farklı ülkelerden gelen katılımcıların bir arada kalabileceği bir konaklama türüdür. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Yurt konaklamalarına yemek dahil değildir. Ancak, çoğunlukla öğrencilerin ortak kullanabileceği mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik etme imkânı bulur.

Öğrenci Evi/Apartta Konaklama: Yurt konaklamalarına benzer, ancak daha ev tarzı bir konaklama imkânı sunar. Katlarda mutfak, oturma odası ve banyo gibi ortak kullanıma açık alanlar bulunmaktadır. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle derste öğrendiklerinizi pratik yapabilir.

Merak Edilenler

İspanya dil okullarında çalışma izni var mı?

Hayır, İspanya'da dil eğitimi aldığınız sürede çalışma izniniz olmaz.

 

İspanya dil okuluna Schengen vizesi ile gidebilir miyim? 

Evet, 90 günü aşmayan kurslar için Schengen vizenizle İspanya dil okulu kursuna katılabilirsiniz. Yeşil pasaport sahibi öğrenciler ise 90 günü aşmayan eğitimler için vize başvurusunda bulunmadan eğitimlerine başlayabilir.

 

İspanya'da yaşam maliyetleri ne kadar?

İspanya'da aylık yaşam masrafınız ortalama 600-800 Euro'dur.  

 

İspanya dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 1 aylık genel İspanyolca kursları ortalama 800 Euro'dur. Kurs süresi tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.