Yurt dışında küçük yaş gruplarına yönelik yaz okulu fırsatı!


8-17 yaş arası öğrenciler yaz okulu programı sayesinde dil eğitimi alabilir!

Junior Yaz Okulu, 8-17 arası yaş grubuna özel hazırlanmış, 2 ila 6 hafta arasında süren heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerle zenginleştirilmiş yabancı dil kurslarıdır. 

Programa dair tüm ayrıntılardan haberdar olmak için makalelerimize göz atabilir, ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Junior Programlar Hakkında Uzmanlarımızdan Detaylı Bilgi Talep Edebilirsiniz

Öğrenciler hem temel dil bilgisi becerilerini geliştirebilir hem yeni kelimeler öğrenir hem de iletişim becerilerini kolayca geliştirebilirler.

Junior kurslarımız, dünyanın dört bir yanından gelen genç öğrencilere arkadaşlıklar kurmak için uygun bir zemin hazırlar.

Bu program öğrencilerimize eğitim, konaklama, yemek ve geziler dahil olarak paket şeklinde sunulur. Böylece öğrenci derste öğrendiğini hem ders dışı aktivitelerde pekiştirmiş olur hem de sosyalleşmiş olur. 

Hangi dilde eğitim verilir?

Öğrencilerin İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde eğitim almaları mümkündür.

Hangi ülkelerde Junior Yaz programına katılabilirler?

İngilizce dilinde eğitim almak isteyen öğrenciler; İngiltere, İrlanda, Malta, İtalya, Almanya, Fransa ve İsviçre’de yaz okulu programlarına katılabilirler. 

Fransızca dilinde eğitim almak isteyen öğrenciler; Fransa ve İsviçre’de yaz okulu programına katılabilir. 

Almanca dilinde eğitim almak isteyen öğrenciler ise; Almanya ve İsviçre’deki yaz okullarını tercih edebilirler. 

Konaklama türleri nedir?

Okulun sunduğu imkanlara göre aile yanı konaklama, yurt konaklaması, otel veya rezidans konaklamasında kalmaları mümkündür.  

Yaz okulu programının avantajları nedir?

  • Her şeyden önce özgüven geliştirebilmek için oldukça avantajlıdır.
  • Öğrenciler hem eğlenceli bir yaz tatili tecrübe eder hem de dil gelişimlerine katkı sağlar.
  • Yaratıcılıkla birlikte harmanlanmış aktiviteler sayesinde liderlik ve problem çözme becerileri de beraberinde gelişmiş olur.
  • Farklı kültürlerden öğrencilerle tanışmak ise hayat boyu devam edecek bir arkadaşlığın temelini atmak için harika bir fırsat yaratır.
  • Öğrenciler ailelerinden uzak kaldığı bu süreçte, öz farkındalıklarını arttırabilirler.

Yaz okulu paket içeriği nedir?

Öğrencilerin daha keyifli bir tecrübe edinmeleri için okullar tarafından bir yaz okulu paketi oluşturulur. Bu paket içerisine kurs materyalleri, deneme sınavları, başarı sertifikası, öğrenci kartı, konaklama, 3 öğün yemek, geziler ve aktiviteler dahil edilir.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.