Unutulmaz bir Malta macerasına hazır olun!


Malta
Dil Okulu

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Malta’da, hem İngilizce eğitimi alabilir hem de eğlenebilirsiniz. Sıcakkanlı insanları, zincir dil okulları ve eğlenceli ortamları sebebiyle, her yıl 30.000’den fazla öğrencinin buluşma noktası olmuştur.

Avrupa’nın birçok noktasına yakınlığı ve Avrupa ülkesi olmasıyla oldukça ilgi çekici bir hale gelmektedir. Dil eğitiminin, Amerika ve İngiltere’ye göre daha ekonomik oluşu Malta’nın tercih edilme sırasını üstlere taşımaktadır.

 

Malta Dil Okulu Lokasyonlarımız

Malta'da Konaklama

Edumaster olarak Atlas Language Schools ile iş birliği içindeyiz. Okulumuz, ödül almış ve eğitim kalitesini ispatlamıştır. 10-15 kişilik konforlu sınıflarda, ana dili İngilizce olan eğitmenlerden ders alırsınız.

Atlas Language School, Malta'nın doğu kıyısında, Akdeniz'in muhteşem manzarasına sahip bir sahil kasabası olan St Julian's'ın eteklerinde, Pembroke'de bulunan bir dil okuludur.

Aile yanı konaklama: Aile yanı konaklama kahvaltı + akşam yemeği şeklinde sunulmaktadır. Aile yanında konaklama, aynı zamanda kültürü de yakından tanımak açısından güzel bir fırsattır. Size ayrılan bir oda bulunur ve evin diğer alanları ortak kullanıma açıktır.

Öğrenci Evi/Apartta Konaklama: Yurt konaklamalarına benzer, ancak daha ev tarzı bir konaklama imkânı sunar. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Ortak alanda mutfak, oturma odası ve banyo bulunmaktadır. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik yapabilir.

Merak Edilenler

Malta dil okullarında çalışma izni var mı?

12 hafta ve üzeri kayıtlarda çalışma izni vardır. Bu konuya dair detaylar için Work and Study Malta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Malta dil okuluna Schengen vizesi ile gidebilir miyim? 

Evet, 90 günü aşmayan kurslar için Schengen vizenizle Malta dil okulu kursuna katılabilirsiniz. Yeşil pasaport sahibi öğrenciler ise 90 günü aşmayan eğitimler için vize başvurusunda bulunmadan eğitimlerine başlayabilir.

 

Malta'da yaşam maliyetleri ne kadar?

Anadili İngilizce olan diğer ülkelere göre oldukça düşük maliyette bir ülkedir. Eğlence, konaklama, yeme içme düşük bütçeli bir giderdir.

 

Malta dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 1 aylık genel İngilizce kursları 1300 Euro'dur. Kurs süresi tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.