Unutulmaz bir Amerika macerasına hazır olun!


Amerika
Dil Okulu

Faklı milletlerden birçok insanın bir arada yaşadığı Amerika’da, kültürel çeşitlilik en üst düzeydedir. EN’lerin ülkesi olarak bilinen Amerika’da birçok farklı şehirde yüzlerce okul alternatifi bulunmaktadır. Genellikle dinamik yapısı ve metropol yapısı nedeniyle öğrencilerin tercihi olmaktadır. Bunlar düşünüldüğünde, Amerika Dil Okulları, yurt dışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen katılımcılar için öncelikli seçeneklerden biridir.

 

Amerika Dil Okulu Lokasyonlarımız

Amerika'da Konaklama

Tüm okullar şehir merkezinde bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Anadili İngilizce olan deneyimli eğitmenlerle teknolojiye uyumlu sınıflarda eğitim alırsınız. Okul Lokasyonları;

-Boston,

-Los Angeles,

-Chicago,

-New York,

-Berkeley,

-San Francisco,

-San Diego,

-Santa Barbara,

-California,

-Seattle,

-Cincinnati,

-Ohio,

-Texas,

-Pennsylvania,

-Minnesota,

-Florida,

-Tennessee.

Aile yanı konaklama: Düşük bütçeli bir konaklama alternatifidir. Aile yanı konaklama sadece kahvaltı veya kahvaltı + akşam yemeği şeklinde olabilmektedir. Aile yanında konaklama, aynı zamanda Amerikan kültürünü de yakından tanımak açısından güzel bir fırsattır. Size ayrılan bir oda bulunur ve evin diğer alanları ortak kullanıma açıktır.

Yurtta Konaklama: Farklı ülkelerden gelen katılımcıların bir arada kalabileceği bir konaklama türüdür. Odalar tek kişilik, 2 kişilik veya 3 kişilik olabilmektedir. Yurt konaklamalarına yemek dahil değildir. Ancak, çoğunlukla öğrencilerin ortak kullanabileceği mutfaklar bulunmaktadır. Banyolar oda içerisinde ya da ortak kullanılan alanda olabilir. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik etme imkânı bulur.

Öğrenci Evi/Apartta Konaklama: Yurt konaklamalarına benzer, ancak daha ev tarzı bir konaklama imkânı sunar. Katlarda mutfak, oturma odası ve banyo gibi ortak kullanıma açık alanlar bulunmaktadır. Bu konaklamayı tercih eden öğrenciler, birçok yabancı öğrenciyle İngilizcesini pratik yapabilir.

Merak Edilenler

Amerika dil okullarında çalışma izni var mı?

Hayır, İngilizce dil eğitimi için Amerika’ya gittiğinizde çalışma izniniz olmaz.

 

Amerika dil okulunda vizemi uzatabilir miyim?

Evet, eğitim almaya devam ettiğiniz sürece vizenizi uzatmanız mümkündür.

 

Amerika’da yaşam maliyetleri ne kadar?

Amerika’da aylık yaşam masrafınız ortalama 500 USD’dir. Konaklama ise 800-1200 USD’dir.

 

Amerika dil okulu ücretleri ne kadar?

Seçilen lokasyon ve süreye göre değişkenlik gösterir. 3 aylık yarı yoğun kurslar 4000-4500 USD’dir. Hafta tercihiniz ve güncel kampanyalar için bize ulaşın.

Neden Edumaster'la Çalışmalısınız?


Edumaster Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ajansı olarak yurt dışı eğitim konusunda deneyimli ve başarılı çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıda yer alan güncel broşürleri inceleyebilirsiniz.